Opinie naszych kursantów

Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły,to znalazłeś. Lekcje są prowadzone przez Włoskich lektorów, materiały do nauki dostosowane do Twojego poziomu. Ciekawe tematy,miła atmosfera i wymagający Lektor:). Polecam.

Ola Gąsiorowska


Jest to o wiele więcej niż szkoła językowa! Lektorzy są gruntownie wykształceni i prócz języka można się wiele dowiedzieć o wszystkim co Włoskie. Kuchnia, kultura, sztuka, historia po cesarstwie Rzymskim (której w Polsce nie uczą). Można by się rozpływać długo, ja powiem tylko tyle, że jestem już w trakcie drugiego kursu i nie mam zamiaru przerywać swojej włoskiej przygody!
To, że jest miło i sympatycznie nie muszę dodawać! 🙂

Jarosław Stepnowski


Bez dwóch zdań najlepsza szkoła językowa do jakiej miałem przyjemność uczęszczać. Kapitalna ekipa najprawdziwszych, importowanych Włochów, fajna atmosfera, elastyczne terminy, doskonała lokalizacja. Szczególnie polecam zorganizowanie lekcji we włoskiej knajpie, to najlepszy sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym. 🙂 Polecam z całego serca!

Antoni Wałkowski


Uczę się w tej szkole juz drugi rok i serdecznie polecam. Nauczyciele są nie tylko przesympatyczni ale i jednocześnie profesjonalni. Zacząlem się uczyć w tej szkole od absolutnego zera – poziom początkujący, teraz po 18 miesiacach jestem w stanie rozmawiać z moimi nauczycielami! Małe kameralne grupy oraz dobre miejsce jeśli chodzi o dojazd. Serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym się uczyć języka wloskiego na każdym poziomie.

Kamil Olszewski


Znakomita szkoła! Wszyscy lektorzy to native speakerzy, więc od samego początku przygody z włoskim ma się kontakt z prawdziwym, żywym językiem. Szkoła zapewnia materiały dodatkowe, lekcje są ciekawe i nastawione na indywidualne potrzeby słuchaczy. Kontakt ze szkołą przebiega sprawnie. Wielkim plusem jest też znakomita lokalizacja. Polecam!

Olga Stokowiec


Najlepsza szkoła w Warszawie
Wszyscy nauczyciele są przesympatyczni i jednocześnie profesjonalni
Jest w 100% warta polecenia

Paweł Machnik


Świętna szkoła! dużo mówi się i wiedza jest przekazana po mistrzosku. Lektorzy są Włochami i bardzo sympatyczni. zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.
jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Ewa Frączek


Polecam szkołę z czystym sumieniem! Lekcje są ciekawe, urozmaicone i dają efekty! Lektor zawsze przygotowany i świetnie przekazuje wiedzę. Szkoła udostępnia dużo materiałów dydaktycznych. W tej cenie, w tej lokalizacji i na tak wysokim poziomie, to jedyny słuszny wybór. Pozdrawiam

Agata Dłutowska


Bardzo polecam wszystkim, którzy kochają ten język i chcą w szybkim czasie się go nauczyć!! Lektorzy są Włochami. Są wspaniali i wiedzą, co robią. Chcieć to móc! Ja osobiscie wolę chodzić na lekcje włoskiego niż uczeszczac do szkoły. Mój włoski z każdą lekcją jest coraz lepszy! Naprawdę gorąco polecam wszystkim!
:))

Malika Jachimczyk


Polecam tę szkołę w Warszawie. Native speakerzy, fajna atmosfera, nieduże grupy i jeszcze przy metrze Politechnika.

Anna Maria Woźniak

masz pytania? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy Ci w przeciągu 24 godzin

Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Przedmiot:

Wiadomość:

Kod:

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w celu realizacji procesu zapisu na zajęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

P R O M O C J A

tylko do 20.11 

na  kursy  grupowe 

R A B A T  165 zł.


s z c z e g ó ł y  

N O W O Ś Ć I

KURSY ONLINE!


s z c z e g ó ł y  


włoski dla mam!

s z c z e g ó ł y

Śledź nas na: