Opinie naszych kursantów

średnia ocena opinii

Wspaniała szkoła, wykwalifikowani lektorzy, przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa klienta, szkoła weryfikując znajomość języka na pierwszym spotkaniu dobiera najodpowiedniejszy poziom kursu, dba o wiedzę klienta i dobiera odpowiedniego nauczyciela dbając również o potrzeby i oczekiwania kursanta. Każdemu poszukującemu najlepszej szkoły polecam właśnie tę z uwagi na te wg mnie najważniejsze szczegóły. Marząc o idealnej konwersacji w języku włoskim nauczycie się Państwo w szkole ITALIANO VERO. Ponadto szkoła oferuje wachlarz innych ciekawych usług językowych. Dzięki nauce w Italiano Vero można poczuć bliskość Włoch i cała atmosfera motywuje uczniów do nauki. Polecam Państwu naukę w Italiano Vero z czystym sumieniem .
Dorota Ignaczak

Wspaniała szkoła! Lekcje prowadzone są przez miłych i wykwalifikowanych włoskich nauczycieli. Można w miłej atmosferze szybko nauczyć się języka włoskiego a także zapoznać się z kulturą i kuchnią włoską. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Edyta Sygocka

Polecam szkołę, ponieważ zajęcia prowadzą profesjonalni nauczyciele ( rodowici Włosi dzięki czemu lekcje są jeszcze ciekawsze ) , program nauczania dopasowany jest indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Jak nauka włoskiego to tylko w ITALIANO VERO!
Inga Wiśniewska

Bardzo dobra szkoła, świetna atmosfera. Miałam indywidualny tryb nauczania, wcześniej nie miałam styczności z językiem włoskim . Można dużo się nauczyć i dodatkowo poznać dużo ciekawych rzeczy z kultury włoskiej. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam szkołę.
Żanetta Koval 

Serdecznie polecam! Bardzo dobrzy włoscy lektorzy uczący prawdziwego języka, zwracający uwagę na poprawną wymowę i gramatykę. Lekcje prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Dodatkowo możliwość ustalenia dogodnych terminów i dobra lokalizacja.
Agnieszka Adamiak

Na zajęcia uczęszczam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej nie miałem kontaktu z językiem włoskim, więc zaczynałem naukę od zupełnych podstaw. Teraz bez większych problemów jestem w stanie porozumieć się podczas wyjazdu. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, dużą zaletą są małe grupy i profesjonalni włoscy lektorzy. Szkoła zdecydowanie godna polecenia.
Piotr Siwiec

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Italiano Vero, wszyscy nauczyciele to native speakers, można się nauczyć nie tylko języka, ale również kultury, historii i obyczajów. Serdecznie polecam 🙂
Ewelina Sosnowska

Świetna szkoła!! moja grupa ma tylko 6 osób, co sprawia, że na zajęciach można sporo mówić. Bardzo podoba mi się to, że nauka jest przekazana w sposób systematyczny. w trakcie kursu nauczyciel sprawdza wiedzę każdego z kursantów poprzez przeprowadzanie testu. Świetna lokalizacja i bardzo miła atmosfera. Polecam osobom, które chcą nauczyć się na poważnie.

Michał Dolan


Bardzo dobra szkola, po roku nauki byłam juz w stanie bez problemu porozumiec sie w czasie wakacji we włoszech. a co najwazniesze, nauka tutaj jest nie tylko skuteczna, ale po prostu przyjemna. Nauczyciel caly czas zwraca uwage na poprawną wymowę i gramatykę, a pomimo to nasze konwersacje są interesujące i zabawne.
Polecam wszystkim

Kasia Batogowska


Bardzo profesjonalna szkoła. Maleńke grupy, Włoscy lektorzy- bardzo wymagający, duży nacisk na mowę. Ciekawie prowadzone zajęcia. Możliwość dopasowania dogodnych godzin. Na pewno wrócę. Polecam

Gosia Bombała


Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły,to znalazłeś. Lekcje są prowadzone przez Włoskich lektorów, materiały do nauki dostosowane do Twojego poziomu. Ciekawe tematy,miła atmosfera i wymagający Lektor:). Polecam.

Ola Gąsiorowska


Jest to o wiele więcej niż szkoła językowa! Lektorzy są gruntownie wykształceni i prócz języka można się wiele dowiedzieć o wszystkim co Włoskie. Kuchnia, kultura, sztuka, historia po cesarstwie Rzymskim (której w Polsce nie uczą). Można by się rozpływać długo, ja powiem tylko tyle, że jestem już w trakcie drugiego kursu i nie mam zamiaru przerywać swojej włoskiej przygody!
To, że jest miło i sympatycznie nie muszę dodawać! 🙂

Jarosław Stepnowski


Bez dwóch zdań najlepsza szkoła językowa do jakiej miałem przyjemność uczęszczać. Kapitalna ekipa najprawdziwszych, importowanych Włochów, fajna atmosfera, elastyczne terminy, doskonała lokalizacja. Szczególnie polecam zorganizowanie lekcji we włoskiej knajpie, to najlepszy sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym. 🙂 Polecam z całego serca!

Antoni Wałkowski


Uczę się w tej szkole juz drugi rok i serdecznie polecam. Nauczyciele są nie tylko przesympatyczni ale i jednocześnie profesjonalni. Zacząlem się uczyć w tej szkole od absolutnego zera – poziom początkujący, teraz po 18 miesiacach jestem w stanie rozmawiać z moimi nauczycielami! Małe kameralne grupy oraz dobre miejsce jeśli chodzi o dojazd. Serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym się uczyć języka wloskiego na każdym poziomie.

Kamil Olszewski


Znakomita szkoła! Wszyscy lektorzy to native speakerzy, więc od samego początku przygody z włoskim ma się kontakt z prawdziwym, żywym językiem. Szkoła zapewnia materiały dodatkowe, lekcje są ciekawe i nastawione na indywidualne potrzeby słuchaczy. Kontakt ze szkołą przebiega sprawnie. Wielkim plusem jest też znakomita lokalizacja. Polecam!

Olga Stokowiec


Najlepsza szkoła w Warszawie.
Wszyscy nauczyciele są przesympatyczni i jednocześnie profesjonalni
Jest w 100% warta polecenia

Paweł Machnik


Świętna szkoła! dużo mówi się i wiedza jest przekazana po mistrzosku. Lektorzy są Włochami i bardzo sympatyczni. zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.
jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Ewa Frączek


Polecam szkołę z czystym sumieniem! Lekcje są ciekawe, urozmaicone i dają efekty! Lektor zawsze przygotowany i świetnie przekazuje wiedzę. Szkoła udostępnia dużo materiałów dydaktycznych. W tej cenie, w tej lokalizacji i na tak wysokim poziomie, to jedyny słuszny wybór. Pozdrawiam

Agata Dłutowska


Bardzo polecam wszystkim, którzy kochają ten język i chcą w szybkim czasie się go nauczyć!! Lektorzy są Włochami. Są wspaniali i wiedzą, co robią. Chcieć to móc! Ja osobiscie wolę chodzić na lekcje włoskiego niż uczeszczac do szkoły. Mój włoski z każdą lekcją jest coraz lepszy! Naprawdę gorąco polecam wszystkim!
:))

Malika Jachimczyk


Polecam tę szkołę w Warszawie. Native speakerzy, fajna atmosfera, nieduże grupy i jeszcze przy metrze Politechnika.

Anna Maria Woźniak

masz pytania? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy Ci w przeciągu 24 godzin

Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w celu realizacji procesu zapisu na zajęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).