Jak uczymy

Język włoski w Warszawie we włoskiej, przyjemniej atmosferze 

Naszym celem jest nauczyć Cię mówić po włosku. Lubimy uczyć w przyjaznej atmosferze z profesjonalnym podejściem. Twoja przyjemność i Twoje postępy w nauce są dla nas priorytetem. Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez Włochów, wykwalifikowanych nauczycieli dla których nauczanie włoskiego jest nie tylko pracą ale przede wszystkim jest pasją. Są oni wybierani na podstawie ich kwalifikacji, ale także dlatego, że mają coś więcej do zaoferowania. Nasi nauczyciele kierują się uczuciowym, humanistycznym i komunikatywnym podejściem, stawiając Cię w centrum procesu nauczania. Przyjemność i motywacja są potężnymi narzędziami dydaktycznymi.

jeśli nie było Cię na zajęciach grupowych, szkoła prześle Ci materiały i pomoże w nadrobieniu zaległości.

W naszej szkole będziesz otoczony/a Włochami – pachnąca kawa z ekspresu którą częstujemy Cię , książki, gazety, filmy, mapy Włoch na ścianach, to wszystko sprawia, że czujesz jak w „il Bel Paese”.

My nie musimy udawać Włochów, ponieważ nimi jesteśmy!


postępy

podczas zajęć kładziemy nacisk na mówienie, ponieważ, aby mówić trzeba……mówić! rozwijając jednocześnie słuchanie, pisanie i czytanie poprzez ćwiczenia utrwalające uzyskanej wiedzy. Dzięki regularnemu przeprowadzeniu testów poziomujących postępy są sprawdzane na bieżąco.

Pracujemy zgodnie z poziomami biegłości określonymi przez UE.


interaktywna nauka włoskiego

Każdemu słuchaczowi udostępniamy interaktywną platformę multimedialną do nauki włoskiego, dzięki czemu możesz ćwiczyć w domu i sprawdzać swoje postępy. Każdy słuchacz dostanie kod do logowania do platformy i ma dostęp do setek ćwiczeń podzielonych przez poziomy znajomości włoskiego oraz do tekstów i materiałów multimedialnych dotyczących nauki języka włoskiego i kultury włoskiej.

Ćwiczenia są bardzo zabawne i skuteczne.

 

 

 

 

 

 


certyfikaty

Po ukończeniu kursów na podstawie przeprowadzonych testów poziomujących wydajemy certyfikat określający osiągnięty poziom znajomości. Po ukończeniu kursu możliwa jest kontynuacja na następny poziom.

 

masz pytania? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy Ci w przeciągu 24 godzin

Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Przedmiot:

Wiadomość:

Kod:

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w celu realizacji procesu zapisu na zajęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

P R O M O C J A

tylko do 20.11 

na  kursy  grupowe 

R A B A T  165 zł.


s z c z e g ó ł y  

N O W O Ś Ć I

KURSY ONLINE!


s z c z e g ó ł y  


włoski dla mam!

s z c z e g ó ł y

Śledź nas na: