język włoski dla mam

Z myślą o wszystkich mamach, które przebywają na urlopie macierzyńskim i chciałyby poświęcić trochę czasu sobie lub zainwestować w siebie przed pójściem do pracy, stworzyliśmy interesującą ofertę kursów języka włoskiego.

Nasza propozycja skierowana jest do mam z dziećmi 0 – 12 miesięcy.

Grupowe zajęcia 60 minutowe odbywają się w sali specjalnie przystosowanej dla mam z dziećmi (przewijak, maskotki, możliwość karmienia, podgrzania jedzenia,).

Lekcje prowadzone są przez rodowitych Włochów, wykwalifikowanych nauczycieli.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Lekcje włoskiego ze swoimi pociechami, to nie tylko nauka, ale również inspirujące spotkania z innymi mamami, wymiana doświadczenia i możliwość zawarcia nowych znajomości.

Zajęcia odbywają się w grupach 2- 3 osobowych, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 15:00.

12 spotkań po 60 min. – 850zł.

masz pytania dotyczące kursów języka włoskiego? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy ci w przeciągu 24 godzin lub zadzwoń od poniedziałku do soboty od 7:30 do 21:30. chętnie odpowiadamy na wszelkie Twoje pytanaia 698 098 669

Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Przedmiot:

Wiadomość:

Kod:

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w celu realizacji procesu zapisu na zajęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Napisano w Uncategorized
P R O M O C J A

tylko do 20.11 

na  kursy  grupowe 

R A B A T  165 zł.


s z c z e g ó ł y  

N O W O Ś Ć I

KURSY ONLINE!


s z c z e g ó ł y  


włoski dla mam!

s z c z e g ó ł y

Śledź nas na: