Włoski jest czwartym najchętniej wybieranym językiem obcym na świecie!

agla-lingua-italiana-nel-mondo

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że “włoski jest czwartym najchętniej wybieranym językiem… na świecie, zaraz po angielskim, francuskim i hiszpańskim; oraz ósmym najczęściej używanym na Facebooku.” Za granicą uwielbiana jest literatura włoska, Dante i Manzoni, a tym, co najbardziej fascynuje, jest melodyjność tego języka. Wiele osób wybiera język włoski z miłości do włoskiej poezji, włoskich marek, mody, sztuki, a także kuchni.

“Nasz język opowiada historię naszego kraju i jest naszą przyszłością.” – dodają  deputowani i podkreślają szczególną rolę osób, które z wielką pasją i entuzjazmem uczą za granicą języka włoskiego i rozpowszechniają kulturę Włoch w szkołach języka i kultury włoskiej.

masz pytania dotyczące kursów języka włoskiego? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy ci w przeciągu 24 godzin lub zadzwoń od poniedziałku do soboty od 7:30 do 21:30. chętnie odpowiadamy na wszelkie Twoje pytanaia 698 098 669

Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w celu realizacji procesu zapisu na zajęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Napisano w Aktualności i kursy językowe